Domov >  Námorná doprava & Vracia

Námorná doprava & Vracia

Spôsoby prepravy
Dodávame EMS, DHL a Fedex.
1. Potvrďte prosím svoju poštovú adresu pred jej zaplatením. Zadajte platnú e-mailovú adresu a po zakúpení aktualizovaných informácií skontrolujte e-maily.
2. Položky sa vo všeobecnosti expedujú do 1 pracovného dňa po overení platby (Sat. & Sun. a väčšina štátnych sviatkov je vylúčená).
Metódy sledovania
Po odoslaní objednávky vám ponúkneme odkaz, ktorý môžete v prípade potreby sledovať. Skontrolujte e-mail pre odkaz a číslo sledovania.
Poznámka: Ak ju nemôžete okamžite skontrolovať pomocou čísla sledovania, počkajte prosím s trpezlivosťou. Spoločnosť Express vyžaduje určitý čas na nahrávanie.
Neúspešné alebo nesprávne doručenie
Pre zákazníkov, ktorí nedostanú zásielku v rámci uvedenej celkovej dodacej lehoty, sa prosím obráťte na miestnu poštu priamo s vašim občianskym preukazom alebo iným platným certifikátom a kópiou informácií o objednávke, ktorú si môžete vytlačiť pri prihlásení na váš registrovaný účet na našej webovej stránke. ,
Vrátenie a výmena
Návratová politika:
Zaviazali sme sa k Vašej úplnej spokojnosti. Svoje položky môžete vrátiť do štrnástich dní od dátumu prijatia tovaru. Pred odoslaním položiek musíte nás kontaktovať. Všetky položky, ktoré nám poslali späť, musia byť v pôvodnom stave, t.
Náklady na vrátenie tovaru by ste mali dohodnúť. Po prijatí vrátenej položky vám vrátime platbu. Pôvodný prepravný a manipulačný poplatok bude odpočítaný z refundácie.
Zrušenie objednávky:
Zrušenie objednávky pred odoslaním objednávky, spracovávame všetky objednávky čo najrýchlejšie, takže nie sme vždy schopní zrušiť objednávku po jej zadaní.
Žiadosti o zrušenie po odoslaní objednávky budú spracované v súlade s našimi zásadami vrátenia.