Domov >  Ochrana osobných údajov

Ochrana osobných údajov

privacy
Zaväzujeme sa chrániť vaše súkromie. Vaše osobné údaje (vrátane e-mailu, mena alebo demografických údajov) nikdy nepredávame žiadnej tretej spoločnosti. Ak sa rozhodnete neprijímať náš newsletter, nikdy vám nebudeme posielať nevyžiadané e-maily. Ak platíte kreditnou kartou, môžete si byť 100% istí, že vaše osobné údaje sú v bezpečí. Počas procesu platby používame 256-bitové šifrované spojenie SSL (secure socket layer), s výnimkou prepravnej spoločnosti, ktorá vašu objednávku doručila.
Vašu prepravnú adresu a telefónne číslo zdieľame len s prepravnou spoločnosťou. Vaše údaje uchovávame v našich databázach, aby sme mohli vykonávať audity, sledovanie zákazníkov a bankové predpisy.
Informácie, ktoré od vás zhromažďujeme, slúžia len na spracovanie a odoslanie objednávky. Vaša e-mailová adresa sa používa iba na to, aby vám poskytla číslo potvrdenia objednávky a sledovania. Vaše telefónne číslo sa používa na kontaktovanie vás v prípade problému s plnením alebo doručením vašej objednávky.
platba
1.Credit Card overená (Visa, Mastercard), chrániť kupujúcich!
Ak sa nám nepodarilo spracovať vašu kreditnú kartu, skontrolujte, či ste zadali správne číslo karty a dátum vypršania platnosti a či sa zadané fakturačné meno a adresa zhodujú s výpisom vašej kreditnej karty. Ak problém pretrváva, obráťte sa na spoločnosť, ktorá vám vydala kreditnú kartu.
2.Paypal
3.Západná únia a TT